Статистика |
|---|
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|
Каталог статей
Нахабна тінь
| Не хочу нікого лякати або розважати страшними байками на ніч, просто хочу розповісти свою історію, щоб зміцнити віру в надприродне і не вивчене. Я за освітою психолог, тому намагаюся віддавати собі тверезий звіт про те що відбуваеться зі мною в дитинстві, але до цих пір не знаходжу на них відповіді. Ця історія сталася зі мною років 15 тому, мені було 10 років. У нашої сім'ї існував звичай приїжджати в гості влітку до бабусі по матері в інше місто. Її квартира була як говориться в простолюдді «нехороша», в ній неприємно було знаходитися, ночами іноді можна було чути, немов хтось закручує лампочку на стелі або за шафою з'являвся якийсь дивний шелест фольги або паперу. Домашніх тварин або щурів, мишей в квартирі не водилося. Бабуся сама розповідала про те, що ночами їй іноді погано спалося, говорила, що одного разу прокинулася від того, що чиясь «волохата рука» душила її з під ліжка, а сам я був свідком того, що вона могла лунатіть ночами, відкривати очі під час сну. Але все це ніби нічого, ми приїжджали з сім'єю на відпочинок до бабусі, на морі, і тому намагалися не помічати неприємних дрібниць, поки не відбулося більш сильне і для мене емоційно насичена подія. Неподалік жила інша бабуся по батьківській лінії, з нею ми рідко контактували, тому що вона була помічена в «сільській магії», щось підкладала, підсипала і моя мати намагалася відгородити нас від її суспільства, але раз чи два з поважних спонукань все ж відвідували її по приїзду на відпочинок. І от якось поверталися від неї з вечері, а було вже 22 години приблизно, темно. Батько і мати зайшли в квартиру першими, а я за ними, і повинен був закрити вхідні двері, але раптом відчув чиюсь присутність на сходовому майданчику за спиною, хоча там точно нікого не було і бути не могло, одночасно з цим я краєм ока помітив високу худорляву тінь на стіні, яка повинна була падати від людини, що стоїть імовірно по центру сходового майданчика, але я обернувся нікого не побачив. Це все відбувалося, звичайно, в лічені секунди. Серце від адреналіну закалатало і я став швидше закривати двері, а її хтось не дає закрити! по відчуттях, немов хтось її на гумках назад тягне, я був у подиві. Батько мій, напевно, відчув або помітив що я забарився, закрив двері сам. Як пам'ятаю, мене тоді охопив шок спільно з нерозумінням події, але на цьому історія не закінчилася. Ми через деякий час сіли з родиною за стіл і раптом я почув чітко і ясно дзвінки у двері. Я сказав батькам, що піду подивлюся у вічко хто дзвонить, але вони мене зупинили і сказали, що ніхто не дзвонить, вони навіть, здалося, самі перелякалися, тому я відмазався, що мені, напевно, здалося. Але насправді ці дзвінки мене ще більше спантеличили, ніж попередня подія з тінню, вірніше, якщо я міг себе переконати в тому, що тінь мені привиділася або, якщо притягнути за вуха, тінню виявився якийсь хитро схований сусід, то з дзвінками точно помилки бути не могло, вони були ясні і виразні. Можна сказати, що це була звукова галюцинація, але зі мною ні до, ні після цієї події нічого подібного не відбувалося.
Перекладено з російської на українську Дранніком Сергієм Юрійовичем спеціально для сайту paranormal.ucoz.org
При копіюванні або публікації даної статті ви зобов'язані згадувати назву нашого сайту, так само попередньо дізнатися у нас дозволу на подальше розповсюдження даної інформації. Будь-яке комерційне використання статті забороняється.
|
| Категорія: Примари та приведи | Додав: LegiOn (29.05.2013)
|
| Переглядів: 748
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|
|