| Я прокинулася о п'ятій ранку і не могла заснути, о 5.55, на мене раптово спіткало відчуття страху, я зрозуміла що щось зараз буде не те. Почала молитися. У мене стало прискорене серцебиття, дзвін у вухах, стан напівнепритомності, оніміння, мене щось почало душити. Я відкрила очі, переді мною, на близькій відстані, був образ, сіро-чорний і блакитні зіниці! Я не могла нічого крикнути, нічого зробити, читала молитву, кликала Бога, це пройшло, тривало хвилини дві. Сьогодні вночі раз 6 прокидалася від переляку, весь час читала молитви. Що це було я незнаю, але це був не сон, це було на яву.
Перекладено з російської на українську Дранніком Сергієм Юрійовичем спеціально для сайту paranormal.ucoz.org
При копіюванні або публікації даної статті ви зобов'язані згадувати назву нашого сайту, так само попередньо дізнатися у нас дозволу на подальше розповсюдження даної інформації. Будь-яке комерційне використання статті забороняється.
|